• Wpisów: 45
  • Średnio co: 52 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 15:37
  • Licznik odwiedzin: 5 969 / 2416 dni
 
kraina.lalek
 
Zostałam zaproszona do zabawy przez snowflake. (jessicaa.pinger.pl)za co bardzo jej dziękuje :)

1.Lubisz swoją klasę? jeśli nie,dlaczego? jeśli tak,za co?
-No, nawet lubię. Mam 13 osób w klasie w tym tylko 5 dziewczyn, ale jest spoko :) Bardzo lubię dwie koleżanki, te dwie pozostałe mnie czasami wkurzają...róznie to jest :) Jeśli chodzi o chłopaków...zabawni :D Tak ogółem jest fajnie bardzo.
2.Jaka bajka kojarzy Ci się z dzieciństwem (ok.7 lat) ?
-Hmm...jak pamiętam wtedy oglądałam najczęściej Disney Channel, Disney XD i ZigZap, ale bajek konkretnych to nie pamiętam :P
3.Jak zwykle się czeszesz?
-Najczęściej? Chyba kitka :) Teraz kiedy trochę wycieniowałam często chodzę w rozpuszczonych, ostatnio kok mi się spodobał, a prawie całe wakacje chodziłam w warkoczu, więc różnie :) Zależy jak mi się podoba.
4.Kiedy ubierasz się do szkoły to zwykle myślisz już dzień wcześniej co założyć,czy ubierasz na poczekaniu to co Ci w ręce wpadnie? czyli czy się stroisz czy wygląd poprostu Ci "wisi" ?
-Oj, jakby to nazwać, zależy kiedy, ale nigdy prze nigdy (zwłaszcza do szkoły) wygląd mi nie wisi...kiedy mam wszystko odrobione, nie mam nic do powtórzenia, dzień wcześniej, dobieram co założę na "wierzch" jaką kurtkę, bluzę czy sweterek, jaką bluzkę do spodni, dodatki itp. Jeszcze mam tak, że jak w weekend pójdę na zakupy to nową rzecz odrazu zakładam następnego dnia :P Oczywiscie obowiązkowo conversy :D Można powiedzieć więc, że stroję :) 5.Malujesz się do szkoły i poza nią?
-Do szkoły nie, może czasem błyszczyk, ostatnio rzadko się maluje (tylko paznokcie jak już) chyba, że na dyskotekę czy coś. Ja poprostu nienawidzę tego potem zmywać :3 Szoruję, szoruję, a i tak coś zawsze zostanie :P A tak w ogóle to za specjalnie nie umiem się malować, to znaczy cień do powiek i błyszczyk tak, ale cienie równo i inne...ja używam toniku i kremu.
6. Jaka piosenka ostatnio wpada Ci w ucho?
-Zawsze wpada mi taka, która jest na topie lub jaką w danym czsie polubię. Nienawidzę Ai Se Eu Te Pego, a jednak chodził mi ten chłam po głowie, teraz gangam style się zaczęło :P
7.Lubisz tańczyć?
-KOCHAM <3 najbardziej kiedy jestem sama, ale przy znajomych też. Bez tańca nie mogłabym żyć chyba. Na koloniach dostałam nawet ksywę Zosia Dance :P
8.Jakie masz plany lalkowe na ten czas?
-Napewno muszę w końcu sprawić obitsu Sulli bo oryginalne ciałko zaczyna się robić wkurzające. Z takich dupereli to nowe ciuszki jakieś i butki. A najprawdopodobniej pojawi się tu ktoś nowy :) Więcej nie zdradzam, w swoim czasie :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego